Avaleht

Sügis 2023 GRUPITUNNID

E 18:00 *Pilates /Matt /Kathy 15 €
T 8:00 Pilates/Matt/Kathy 15€
T 9:00 Kehateraapia/Kathy 20€ xx
T 17:00 Pilates seadmetel/Kathy 30€*/45€**/70€***
P 15:00 Laste pilates/Evelin 12€
P 16:00 Laste pilates/Evelyn12€

*Pilatese tund – pilatese tund viiakse läbi matitunnina või J.H. Pilatese poolt loodud seadmetel. Treeningud koosnevad klassikalisest pilatese harjutusvarast vastavalt tasemetele. Matitundides kasutatakse tihti väikevahendeid.
*trio tund
**duo tund
***personaalne tund

xx Kehateraapia tunnid – selleks, et ohutult treenida on kõigepealt vaja oma keha hästi tundma õppida. Eriti kui on valud, mis takistavad loomulikku liikumist ja häirivad elukvaliteeti. Erinevad rahulikud ja leebed harjutused ja tehnikad õpetavad liigutusi sooritama võimalikult valuvabalt ja seeläbi paraneb ka keha enesetervendamise võime. Selles tunnis osalemiseks ei pea olema juba valud, see on ka hea ennetus selleks, et vältida sundasendite halba mõju, parandada oma rühti, hoida liigeste loomulikku liikumisulatust ja saada parem kontakt oma kehaga.

OSTEOPAATIA

*Osteopaadi õpilase vastuvõtt 70€

Osteopaatia käsitleb inimese keha kui tervikut (üks probleem kehas mõjutab tervet keha, mitte ainult konkreetset piirkonda). Osteopaatilised tehnikad leevendavad ja ravivad erinevaid lihaspingeid, selja ja liigesvalusid jne.

Palun kirjuta registreerimiseks kathy@pilatestallinn.ee või SMS +37256985191

Oled oodatud Tõnismäe 3a asuvasse Tõnismäe Stuudiosse!

Minust

Tere! Olen Kathy. Olen Tõnismäe Stuudio kaasasutaja ja pilatestallinn.ee looja. Õpin meditsiinikoolis meditsiini õenduse erialal ja enne kliinilise meditsiinini jõudmist pühendusin pikalt pilatese õpingutele ja erinevatele kehateraapia vormide õpetamisele. Mul on kolm last ja imeline toetav abikaasa.
Täna oleme loonud Tõnismäele tervise ja pilatese stuudio koos Kaia Heinlehega, kus mina stuudio juhtimise kõrvalt õpetangi pilatese süsteemi ning jagan teadmisi toitumise ja liikumise teemal oma õpilastele. Teostan vajadusel ka igapäevaseid tervisekontrolle, elulised näitajad nagu vererõhk, veresuhkrutaseme mõõtmine, hapnikusisalduse mõõtmine veres annavad meile informatsiooni meie tervise kohta ja aitavad valida sobivat treeningkoormust.

Miks pilates? Pilates on minu jaoks lihastreening, aga ka hea päevane tasakaalustaja töömõtetest vabanemiseks.
Inimese keha peidab endas palju informatsiooni, kust peegelduvad lisaks rühivigadele ka inimese vaimne tervis ja igapäevased harjumused. Igapäevane iseenda mõtete korrastamine läbi liikumise on minu jaoks väga olulisel kohal.
Olen seda meelt, et pilatese treeningmeetod võiks olla meie kõigi igapäevane harjumus. Oma töös näen inimestel ühte kindlat mustrit aina kordumas ja kordumas – seda (haigust, seisundit, vaevusi kehas, medikamentide ringi sattumist) oleks saanud ammu ära hoida.
Ehk pilates on suurepärane ennetusvahend erinevate terviseprobleemide ärahoidmiseks.
Pilates – see on minu jaoks distsipliin, mis aitab meil püsida tervena. Läbi mõtestatud liikumise ja rühilihaste tugevdamise arendame mitte ainult oma lihaskonda vaid ka meie organite verevarustus paraneb, hapnikusisaldus veres suureneb, kopsumaht suureneb, tekib hormonaaltasakaal, mis mõjutab omakorda meie tundeid ja emotsioone, meie toitumist, magamist ja ärkvelolekut- kõik see kujundab omakorda meist selle, kes me oleme ja välja paistame. Inimene on üks tervik!
See on ka süsteemne ja tark treenimisviis, mis õpetab keha tunnetust, misläbi paraneb märgatavalt keskendumis- ja sooritusvõime.
Minu jaoks on see kindlasti eduka ja õnneliku elu üks väga vajalik komponent ja tervise heaolu garantii kõrge eani.

Joseph Hubertus Pilates – kontroloogia ehk pilatese süsteemi looja

J.H.Pilates on kontroloogia süsteemi looja, hiljem sai see süsteem nime oma looja Pilatese järgi. Kogu pilatese treeningsüsteem põhineb kuuel printsiibil:

Pilatese 6 printsiipi:

1.Kerekesksus (fookus keskmesse)
2.Keskendumine
3.Kontroll
4.Täpsus
5.Hingamine
6.Sujuvus

Kui sinagi soovid tugevat rühti, enesekindlust ja head enesetunnet ja paremat tervist, siis registreeri end tundidesse!

+372 56985191
kathy@pilatestallinn.ee

UUS !

Armas treenija!

  • Grupitunnid 2023 SÜGISEST

E 18:00 Matt/Kathy 15€
T 8:00 Matt/Kathy 15€
T 17:00 Pilates seadmetel/Kathy/ 30€/45€/70€
P 15:00 Laste pilates/ Evelyn Tuvikene/12€
P 16:00 Laste pilates/Evelyn Tuvikene/12€

Palun kirjuta tundi registreerimiseks kathy@pilatestallinn.ee või SMS +37256985191

Oled oodatud treenima Tõnismäe 3a asuvasse Tõnismäe Stuudiosse!

Pilatesega alustamine

MATI GRUPITUNNID

E 18:00 Matt / Kathy / 15€
T 8:00 Matt/ Kathy/ 15€
P 15:00 Pilates lastele 7-9 aastat/ Evelyn 12€
P 16:00 Pilates lastele 10-14 aastat/ Evelyn 12 €

Hinnakiri: https://pilatestallinn.ee/treeningud/?c=hinnakiri/

Personaaltundi ja grupitundi registreerimiseks broneeri aeg:

Loe edasi

Stuudio


Tõnismägi 3a, Tallinn
kathy@pilatestallinn.ee
tel: +372 56 985 191