25.11.2018

Miks Pilates?

Pilates on personaalne treening.

Pilatesega vabaned valutavast seljast, längus õlgadest ja halvast rühist! Pilates on suurepärane treening istuva tööga inimesele ja neile, kelle jaoks on oluline hea väljanägemine ja terve, nooruslik keha, kuid kelle elutempo on kiire ja aega napib.

Tundides õpid kasutama oma kere lihaseid ja tähele panama oma keha asendit, alustades selle teadmise kasutamist automaatselt igapäevaelus (funktsionaalsus). Tundides käies puhastad oma mõtteid, oled organiseeritum ja pingevabam.

Pilates sobib muu hulgas erinevate kehaliste vajadustega toimetulekuks ja toetavaks treeninguks: pinges alaselg; seljavalud; pinges ülakeha, turi ja kael; peavalud; küürus ülaselg ja längus õlad; pinges keha; stress; istuv töö või sundasendites töö; halb rüht; valutavad puusad, põlved, õlad või randmed; harrastad ühepoolset spordiala (tennis,golf, sulgpall jne); harrastad tantsusporti, rattasporti, jooksmist, erinevaid pallimänge või muud spordiala, mis asetab liigestele koormust; taastud vigastusest, tasakaaluhäired; erinevad seljakõverused: (skolioos,küfoos,lordoos); erinevad autoimmuunhaigused; osteoporoos ja palju muud..

Kui sul on pingeline töö, vajad selget mõtlemist, siis pilatese abil leiad uuesti tasakaalu ja teed oma kehale restardi! Tõhus treening õpetaja otsesel juhendamisel garanteerib mitmeks päevaks hea enesetunde, enesekontrolli oma rühi üle ja selge pea! Pilatese tunnid mööduvad märkamatult kiiresti, kuid on selle eest väga tõhusad. Selline treening sobib hästi ja on vajalik inimestele, kellel on kiire ja pingeline päevaplaan.

“10 x treenides tunneb treenija tulemust, 20x treenindes näeb ise muutust oma kehas, 30x treenides on treenijal täiesti uus keha” J.H.Pilates

Stuudio


Tõnismägi 3a, Tallinn
kathy@pilatestallinn.ee
tel: +372 56 985 191